Materialiści

Perun


#1 2012-01-24 22:56:26

 Patryuniu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-30
Posty: 5
Punktów :   

Przejście do Reborn.

Obiektywne opinie. Wszystkie za i przeciw.


"Kto nie ma wrogów - nie wart jest nic!"

Offline

 

#2 2012-01-24 23:04:07

Prozord

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Przejście do Reborn.

Co miałem powiedzieć - powiedziałem... Powtórzę jedynie raz jeszcze, że jak dla mnie najważniejszą rolę odgrywają ludzie. To pod jakim szyldem będziemy grać to już sprawa drugorzędna.


http://img39.imageshack.us/img39/9113/202vo.jpg
http://img707.imageshack.us/img707/7205/5tax.jpg

Offline

 

#3 2012-01-24 23:24:18

 Patryuniu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przejście do Reborn.

Rozmawiałem przed chwilą z liderem gildii Reborn.
Moją opinię poznacie jutro wieczorem, czekam na Wasze wypowiedzi.


"Kto nie ma wrogów - nie wart jest nic!"

Offline

 

#4 2012-01-25 07:55:11

Imposible

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przejście do Reborn.

Ja jestem całkowicie za fuzją i aby zrobić ją jak najszybciej, myślę, że trzeba by było zrobić tą fuzje jak najszybciej (żeby było kogo fuzjonować ^^) - to moje zdanie

Offline

 

#5 2012-01-25 11:05:11

Zeno

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przejście do Reborn.

Tam gdzie wy, tam i ja, więc jestem "za".
Właściwie ktoś myślał o Imperium ? Mi to większej różnicy nie robi, tu czy tam raczej nikogo nie znam poza nickiem a ogólnie jak tam u nich jest to nie wiem.

Offline

 

#6 2012-01-25 13:53:29

Kratos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: Przejście do Reborn.

Nie ma co ukrywać, że w gildii coraz mniej ludzi i nie można znaleźć pt na cokolwiek. Mnie najbardziej denerwują gracze pokroju Aytha, najlepiej i najprościej wyjść z gidii jak nikogo nie ma online bez żadnej rozmowy i próbie zmienienia obecnej sytuacji.
Tak więc można spróbować w Reborn byleby większość wspólnie przeszła i stworzyć alternatywę dla imperium.
Dlaczego nie do Imperium? Drażni mnie kilka osób z tej gildii, co chwila jakiś noob chwali się na światowym jakimś lootem z gc, ja rozumiem napisać raz czy dwa razy ale bez przesady, a najbardziej spamują na worldzie osoby które najmniej w pt robią. A drugi powód to ten dzieciak który od nas odszedł bez żadnego słowa na mumblu, nie chce mieć z takimi ludźmi nic wspólnego.

Offline

 

#7 2012-01-25 14:05:48

 Luxferro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przejście do Reborn.

Ja swoje zdanie wyraziłem w ogłoszeniach gildii.
Powtórzę to co najważniejsze: Jako, że na razie nie jestem gotowy na super instancje to mam niewielkie prawo się wypowiadać. Chcę grać z ludźmi których troszkę poznałem, lubię ich i szanuję. Mało istotne jest dla mnie jakie literki mam pod nickiem.
Pozdrawiam wszystkich i w razie fuzji proszę o mnie nie zapominać.


Strach jest oczekiwaniem zła.

Offline

 

#8 2012-01-25 14:12:54

BELO

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przejście do Reborn.

Niestety musze sie zgodzic ze wszystkimi niestety coraz wiecej ludzi odchodzi odnas wiec moja odpowiedz jest taka zeby sie połoczyc z Roborn ale musze tez podkreslic to co kratos napisał zeby to nie było imperium bo kazdy wie jacy tam ludzie graja ja osobiscie tego nie wiem ale tak jak kratos patryk i wiele innych ludzi muwili imperium to nie gildia dlamnie wiec jesli zdecydujecie połoczyc sie z imperium to ja zakoncze swoja gre w roma bo zeby grac czeba miec z kim a z gildia MATERIALISCI mi sie zajebiscie gra bo sa spoko ludzie tacy jak wy z kturymi mozna pogadac i przedewszystkim dobrze sie bawic a na tym polega przecierz gra:)

Offline

 

#9 2012-01-25 14:51:26

 Luxferro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przejście do Reborn.

Właśnie coś sobie uświadomiłem. Z tego co widzę to większość graczy lubi naszą gildię i wątpię by odeszli gdyż im się po prostu dobrze tutaj gra. Kolejnym aspektem jest to, że niewątpliwie MATERIALIŚCI to marka którą większość graczy zna i mimo wewnętrznych kłopotów coś ona znaczy na serwerze. Po przejściu do innej gildii nie wiadomo jak będziemy traktowani tzn. na miejscu Pro, Kratosa i innych niewymienionych dobrych graczy bym się nie martwił ale my maluczcy...hmm przyjdzie komuś na myśl uwolnić Krakena i poleci połowa materialistów z reborn. Ale mimo wszystko podpisuje się pod wszystkim co uzgodnią liderzy.


Strach jest oczekiwaniem zła.

Offline

 

#10 2012-01-25 18:24:14

Balboa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przejście do Reborn.

A ja Wam powiem że już kilka fuzji przechodziłem na sao z tych samych powodów co my teraz tu mamy. Ludzie tak samo się obawiali że nas nie potrzebują i tylko koksy będą mieć z tego korzyści. Ale po fuzji zawsze się zdanie zmieniało i każdy był zadowolony. Gra się z ludźmi a to że będziemy pod inną nazwa nic nie zmieni, można nadal chodzić na instancje z ludźmi z którymi się dobrze dogadujemy i nikt nie będzie miał do Was pretensji, na komunikatorze też można siedzieć na osobnym kanale i sobie gadać z własna grupa o pierdołach. Zawsze jednak i znajdują się ludzie którzy nam pasują i fajnie się z nimi gra. A niestety fuzja jest konieczna, mi osobiście czasem nudzi się chodzić tylko na rajdówki i farmienie doda. Chciałbym iść wyżej ale brakuje dps'ów. A nowi ludzie to zawsze więcej możliwości. Więc jestem za bo z doświadczenia już wiem że to wychodzi na dobre, a wierze że Patryk czy Pro nie pozwoli nas usunąć z gildii bo nie jesteśmy koksami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fp.pun.pl www.goldcraft.pun.pl www.mrokizlo.pun.pl www.fallenangel.pun.pl www.kosmetologia2010w1.pun.pl